HAKKIMIZDA

Değerli ziyaretçilerimiz;

ODAK MAKİNA 1993 yılında kuruldu. Kurulduğu yıllarda özel kesici takımlar üreten firmamız ilerleyen yıllarda sektörün ihtiyaç duyduğu ve temininde sıkıntılar yaşadığı standart kama üretimini de programına alarak büyük bir boşluğu doldurmuştur.

Firmamız kuruluşundan günümüze kadar geçen süre içinde en iyiyi hedefleyerek ve gelişen teknolojiyi yakından izleyerek müşterilerine daha kaliteli ürün ve daha iyi hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

İlkemiz müşterilerimizin ürün kalitesini ve verimliliğini arttıracak nitelikte standartlara uygun, kaliteli ve fiyat bakımından uygun ürün sunmaktır.

ODAK MAKİNA'nın hizmet verdiği sektörün başlıcaları şunlardır;

• Otomotiv ve yedek parça sanayi
• Motor, redüktör ve asansör sanayi
• Makine imalat sanayi
• Tekstil Sanayi
• Kilit ve anahtar imalat sanayi

Firmamız, uzun yıllardır kesici takım sektöründe bilgi ve tecrübelerini müşterileri ile paylaşarak ihtiyaçlarını belirleyip, uzman kadrosu ile ürettiği kesici takımların üstün nitelikleri sayesinde telaşlı şekillendirme sorunlarını ortadan kaldırmıştır. Kamalarımız DIN 6885 ve TS 147/9 standartlarına uygun sertifikalı C45K malzemeden yüksek kaliteli olarak üretilmektedir. Kalitesi ve uygun fiyatından dolayı sanayi de büyük kabul görmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ham malzeme girişinden ürün çıkışına kadar üretimi planlayarak, ciddi ve düzenli kontrollerden geçirerek müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun en kaliteli ürünleri sunmaktır. Bu kalitenin oluşmasını sağlamak başta yönetim olmak üzere tüm çalışanlarımızın ortak hedefidir.

VİZYONUMUZ

ODAK MAKİNA olarak vizyonumuz müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmektir. Bu amaçla dünyadaki teknolojileri ve standartları yakından takip ederek kalite, fiyat ve verimlilik açısından uluslararası boyutta rekabet edebilecek nitelikte mamül üreten; müşteri memnuniyetini ön planda tutan, imalatlarınız için yeni çözümler sunan ve bugün olduğu gibi gelecekte de ürünleriyle sektörü yönlendiren sanayi kuruluşu olabilmektir.